Biz Kimiz ?İmardurumu.com taşınmaz malların etkin bir şekilde takip ve kontrol edilmesini sağlayan, bilgi amaçlı bir platformdur.

İmpo İmar A.Ş. ekipleri tarafından geliştirilen imardurumu.com, imar durumu sorgulamanızı belediyelere gitmenize gerek kalmadan, tek tuşla, vakit kaybetmeden online yapabilmenizi sağlamaktadır. İmardurumu.com imar durum belgesi isteklerini hızlıca karşılamayı sağlayacak güçlü bir veritabanı ile tecrübeli ve profesyonel bir kadroya sahiptir.

İmardurumu.com üzerinden sunulan hizmetler arasında, parselin bölgedeki yerini gösteren haritalar, plan notları gibi farklı hizmetler bulunmaktadır. İmardurumu.com ekipleri tarafından sizler için hazırlanan ve her türlü gizliliği sağlanarak, kullanıcı adınız ve şifrenizle online girerek öğrenebileceğiniz imar durumu raporları, bilgi amaçlı olup, herhangi bir yasal işlemde kullanılamaz.

Kazanımlarİmar Durum belgesi, taşınmaz malların etkin bir şekilde takip ve kontrol edilmesini sağlar.

Satın aldığınız veya satın almayı planladığınız mülkün imar durumunu, imardurumu.com’a girerek online olarak sorgulamanız halinde;
-O mülkü nasıl kullanabileceğinizi,
-İnşaat yapmanız halinde gereken inşaat hesaplarını (ne kadar büyüklükte inşaat yapabileceğinizi, yapılacak inşaatın yüksekliğini, hangi tür inşaat yapmaya uygun olduğunu,çekme mesafelerini v.s.)
-Parselin harita üzerindeki yerini, ulaşım bilgilerini,
-Bölgesindeki hastane, AVM, üniversite v.b. yatırımların neler olduğunu öğrenebilir, bu hususlardan yola çıkarak gerçek yatırım değerine karar verebilirsiniz.

İş Ortaklarımız